Atatürk Köşesi BURSLULUK SINAVI BAŞVURUSU BURSLULUK SINAVI BAŞVURUSU
 

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası (Gizlilik Bildirimi), kişisel verilerinizin toplanması, işlenmesi, üçüncü kişilerle paylaşılması, muhafaza edilmesi, güvenliğinin sağlanması konularını ve bu konular ile ilgili olarak sahip olduğunuz haklarınızı açıklamaktadır.

Arama yapmak ve bilgi paylaşmak, diğer kullanıcılarla iletişim kurmak veya yeni içerikler oluşturmak gibi amaçlar dâhil olmak üzere hizmetlerimizi pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanmanız sırasında, bilgilerinizi ne şekilde kullandığımızı ve gizliliğinizi hangi yöntemlerle koruyabileceğinizi açık bir şekilde bilmenizi istiyoruz.

ÖZEL AYDIN EGEFEN DERSHANELERİ EĞİTİM HİZMETLERİ YAYIN. GIDA VE TAŞ. SAN. VE TİC. LDT. ŞTİ. (EGEFEN EĞİTİM KURUMLARI) ‘’global gizlilik standartlarına ‘’ uymaktadır. Bu Gizlilik Bildirimi mobil cihazlar da dahil olmak üzere, erişim veya kullanım yönteminize bakılmaksızın, internet sitemiz de dahil olmak üzere, bu Gizlilik Bildirimine atıfta bulunulan her tür uygulama ve hizmet sunumuna (birlikte, Hizmetler) uygulanacaktır. Hizmetlerimizi kullanarak ve/veya hesap oluşturarak bu Gizlilik Bildirimi ve Kullanıcı Sözleşmemizi kabul etmekte ve bu Gizlilik Bildiriminde açıklandığı üzere, kişisel verilerinizi toplamamıza, kullanmamıza, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşmamıza, muhafaza etmemize ve korumamıza rıza göstermektesiniz.